Biskup mons. Mile Bogović blagoslovio prostorije župnog dvora i Pastoralnog centra

U srijedu 6. siječnja 2016. godine na blagdan Sveta tri kralja biskup mons. dr. Mile Bogović blagoslovio je prostorije župnog dvora i Pastoralnog centra u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku koje služe svim župljanima za okupljanje.

Samom blagoslovu prethodila je molitvena zajednica koja se okuplja svake srijede u 19 sati. Zajednicu Božjega milosrđa vodi vjeroučitelj Tomislav Klarić. Ovog puta na molitvenoj zajednici prisustvovao je biskupijski kancelar vlč. Marinko Miličević i vlč. Herbert Berisha.

Vlč. Luka Blažević je sve prisutne iznenadio s dolaskom oca biskupa kojeg je doveo đakon Mišel Grgurić.

Nakon blagoslova svi su bili počašćeni večerom koju je donirao g. Tiho Starčević.