Caritas naše biskupije i našu župu posjetila ministrica socijalne politike i mladih

U četrvtak 8. rujna 2016. godine Caritas naše biskupije posjetila je tehnička ministrica socijalne politike i mladih Bernardica Juretić. Ministricu je dočekao ravnatelj Caritasa biskupije preč. Luka Blažević.

Gospođa Juretić obišla je prostorije Caritasa i upoznala se s njegovim djelovanjem u našoj biskupiji.

Nakon obilaska Caritasa zajedno s župnikom Lukom Blaževićem zaputila se do župe sv. Josipa u Ličkom Osiku gdje preč. Blažević djeluje. Vidjevši Pastoralni centar i trenutne radove koji se izvode, nije krila oduševljenje da u našoj Lici niču ovakvi projekti koji su u službi drugoga.