Susret zatočenih u srpskim logorima - 33. nedjelja kroz godinu

U nedjelju 13. studenog 2016. godine u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku održan je već tradicionalni susret svih zatočenih u srpskim i četničkim logorima. Svečanu svetu misu u 11 sati predvodio je don Mirko Barbarić u koncelebraciji s domaćim župnikom preč. Lukom Blaževićem. Premda se ove godine skupio manji broj zbog raznih razloga, bitna je nakana prisutnih.

32. nedjelja kroz godinu

U nedjelju 6. studenog 2016. godine svete mise su u našim župama slavljene u 9 sati u Širokoj Kuli i u 11 sati u Ličkom Osiku.

Svetkovina Svih svetih

Na svetkovinu Svih svetih 1.11.2016. svete mise su slavljene u našim župama u 9 sati u Širokoj Kuli i u 11 sati u Ličkom Osiku.

Nemojmo zaboravit Noć vjestica

Nemojte zaboraviti najveći hrvatski katolički blagdan - NOĆ VJEŠTICA - koji se slavi još od kralja Tomislava, a kralj Dmitar Zvonimir je to proširio na sva područja gdje žive Hrvati.......nemojte zaboraviti naše drevne običaje i našu kulturu!