Treća korizmena nedjelja

Treće korizmene nedjelje 7. ožujka sveta misa u 9 sati slavljena je u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli jer je prva nedjelja u mjesecu. Misa u 11 sati slavljena je u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku.

Čista srijeda ili Pepelnica

Na Čista srijedu ili Pepelnicu 17. veljače započeli smo svoj korizmeni hod.
Sveta misa s obredom pepeljenja u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku slavila se u 18,00 sati.

Gospa Lurdska

Danas slavimo Gospu Lurdsku i obilježavamo ujedno Svjetski dan bolesnika.

Sveta misa u Širokoj Kuli slavi se u 17 sati.

Bl. Alojzije Stepinac

Crkva danas slavi mučenika našeg dana, bl. Alojzija Stepinca. Mi Hrvati pogotovo čekamo njegovo proglašenje svetim te molimo na tu nakanu.
Svetu misu u 17 sati u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli predvodio je župnik preč. Luka Blažević. U oltaru u crkvi su pohranjene njegove moći te u crkvi postoji kip blaženika.