Dvadeset i osma nedjelja kroz godinu

Dvadeset i osme nedjelje kroz godinu 14. listopada svete mise su slavljene u župnoj crkvi sv. Josipa u 9 i 11 sati. Obje svete mise predvodio je župnik preč. Luka Blažević.
Na svetoj misi u 11 sati imali smo radost krštenja malenog Mihovila. On je prvo dijete obitelji Rendulić, Nikole i Anite r. Serdar. Kum djetetu bio je Ante Šimunić. obitelji Rendulić čestitamo na sakramentu krštenja.

Dvadeset i sedma nedjelja kroz godinu

U nedjelju 7. listopada 2018. godine sveta misa u 9 sati slavljena je u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli dok je sveta misa u 11 sati slavljena redovito u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku.

Drugi dan slavlja sv. Mateja u Širokoj Kuli

U subotu 22. rujna 2018. godine u župnoj crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli svetu misu s obredom vjenčanja predvodio je preč. Mišel Grgurić, kancelar Gospićko-senjske biskupije i tajnik biskupa Križića.