Susret vjeroučitelja Riječke metropolije

U ponedjeljak, na Dan hrvatske državnosti, u organizaciji Katehetskog ureda Gospićko-senjske biskupije, održan je metropolijski izlet vjeroučitelja Riječke metropolije na kojem se okupilo oko 55 vjeroučitelja iz Riječke nadbiskupije te Krčke, Porečke i Pulske i Gospićko-senjske biskupije.

Jedanaesta nedjelja kroz godinu

Jedanaeste nedjelje kroz godinu 17. lipnja obje svete mise slavljene su u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku i predvodio ih je župnik preč. Luka Blažević.

Deveta nedjelja kroz godinu

Prve nedjelje u mjesecu lipnju sveta misa u 9 sati je slavljena je u župi sv. Mateja u Širokoj Kuli dok je sveta misa u 11 sati slavljena redovito u Ličkom Osiku župe sv. Josipa. Obje svete mise predvodio je preč. Luka Blažević.