Nedjelja Krista Kralja

Nedjelja je Krista Kralja. Posljednja nedjelja u ovoj crkvenoj godini. Sljedeće nedjelje započinjemo sa novim ciklusom i vremenom Došašća ili Adventa.

Trideset i prva nedjelja kroz godinu

Trideset i prve nedjelje kroz godinu 5. studenog misno slavlje u 9,00 sati slavljeno je u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli jer je prva nedjelja u mjesecu. Sveta misa u 11,00 sati slavila se tradicionalno u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku.

Dušni dan

Dušni dan slavimo svake godine 2. studenoga, kada se sjećamo svih svojih dragih pokojnika.

Svetkovina Svih Svetih

Svetkovina je Svih Svetih.
Misno slavlje u 9,00 sati slavljeno je u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli, a u 11,00 sati u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku.