12. nedjelja kroz godinu

Svima nama je važno držati se Božjih zapovijedi jer ako mi priznamo Isusa pred drugim ljudima, On će priznati i nas kod Oca svoga.

Obilježen Dan škole na Ličkom Osiku

Školskom priredbom se približio i kraj školske godine. Ovom prilikom želimo osmašima da ostvare sebe kroz željeni upis u srednju školu, a svima ostalima želimo odmorno i mirno ljeto na praznicima.

Radovi napreduju

Glavne radove žbukanja zidova izvodi Leovac Gradjenje iz Brdovca pokraj Zaprešića pod vodstvom gospodina Anđelka Leovca.

Spremni za dobro

Svi školarci i njihovi roditelji su pozvani da doniraju svoje stare udžbenike, radne bilježnice i bilježnice. Od tih novaca će se omogućiti udžbenici onima koji si to neće moći priuštiti. NA OVAJ NAČIN MOŽEMO JOŠ JEDNOM POKAZATI NAŠE VELIKO HRVATSKO SRCE!

Proslava blagdana Duhova u Mušaluku

Danas smo proslavili blagdana Duhova u Mušaluku u crkvi Duha Svetoga. Svečanu svetu misu predvodio je vojni i policijski kapelan u Gospiću vlč. Ivan Blaževac u suslavlju s domaćim župnikom vlč. Lukom Blaževićem.