Održana tribina "Mit o Jasenovcu"

U četvrtak 22. studenog u 16 sati u dvorani Pastoralnog centra u Ličkom Osiku održana je tribina na temu: Mit o Jasenovcu. Tribinu je predvodio Roman Leljak, redatelj, novinar i scenarist.

U Gospiću je održan Dekanatski susret krizmanika

U nedjelju 11. studenog 2018. g. u popodnevnim satima dogodio se susret kandidata koji se pripremaju za krizmu ove vjerunaučne godine u Gospiću za ovaj naš dekanat. Na susretu se skupilo sedamdesetak mladih ljudi iz bližih župa: Gospića, Kosinja i Ličkog Osika.

Blagdan je Svih svetih

U četvrtak 1. studenog 2018. u našim župama proslavljen je blagdan Svih Svetih. Svete mise su slavljene u 9 sati u Širokoj Kuli i u 11 sati u Ličkom Osiku.