Devetnaesta nedjelja kroz godina

Devetnaeste nedjelje kroz godinu 11. kolovoza svete mise su slavljene u 9 i 11 sati u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku. Na svetoj misi u 11 sati imali smo radost krštenja prvog djeteta obitelji Bunčić. Majka Suzana r. Fadljević i otac Mile Bunćić svojoj djevojčici su dali ime Lucija dok je na krštenju kuma bila Kristina Krpan. Obitelji čestitamo na daru života i sakramentu krštenja!

Proslava Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Gospe Snježne i Dana hrvatskih branitelja

U ponedjeljak 5. kolovoza na Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, na Dan hrvatskih branitelja i na Gospu Snježnu svečana sveta misa u 9 sati slavljena je u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli. Svečanu euharistiju predvodio je nama svima poznati vlč. Ivan Blaževac (vojni kapelan u Karlovcu) u koncelebraciji s domaćim župnikom preč. Lukom Blaževićem te vlč. Bornom Puškarićem (pročelnikom Tiskovnog ureda Zagrebačke nadbiskupije).

Osamnaesta nedjelja kroz godinu

Osamnaeste nedjelje kroz godinu 4. kolovoza sveta misa u 9 sati slavljena je u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli dok je sveta misa u 11 sati slavljena u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku.

Sedamnaesta nedjelja kroz godinu

Sedamnaeste nedjelje kroz godinu 28. srpnja svete mise su slavljene u župi sv. Josipa u 9 i 11 sati. Obje svete mise predvodio je župnik preč. Luka Blažević.

Župnik preč. Luka Blažević proslavio je 25 godina službe na našim župama

U nedjelju 21. srpnja na svetim misama u 9 i 11 sati župnik naših župa sv. Josipa u Ličkom Osiku i sv. Mateja u Širokoj Kuli preč. Luka Blažević proslavio je i zahvalio Bogu na 25 godina svećeničke službe na ovim župama. Na svetoj misi u 11 sati u koncelebraciji su sudjelovali vlč. Darko Rac, fra Ante Barišić, don Branko Čagelj i vlč. Đuro Cvitić.

Petnaesta nedjelja kroz godinu

Petnaeste nedjelje kroz godinu svete mise su slavljene u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Obje svete mise je predvodio župnik preč. Luka Blažević.

Četrnaesta nedjelja kroz godinu

U nedjelju 7. srpnja sveta misa u 9 sati slavljena je u župi sv. Mateja u Širokoj Kuli jer je prva nedjelja u mjesecu dok je sveta misa u 11 sati tradicionalno slavljena u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku.

Za svećenika je zaređen vlč. Josip Tomljanović

Gospićko-senjski biskup mons. Zdenko Križić predvodio je u subotu, 29. lipnja u 18 sati u gospićkoj katedrali, svečano euharistijsko slavlje tijekom kojeg je zaredio za svećenika đakona Josipa Tomljanovića iz župe Uznesenja BDM Senj.