Drugi dan Pučkih misija

Kao što se moglo vidjeti, proslavom sv. Josipa u nedjelju su započele Pučke misije u našoj župi ili Korizmena duhovna obnova koju predvodi o. Zvonko Šeremet.

Druga korizmena nedjelja

Današnje evanđelje stavlja pred nas Isusa i njegove učenike na brdu Taboru. Isus se preobrazio i mogli su ga vidjeti u svoj njegovoj slavi.

Prva korizmena nedjelja

Prve korizmene nedjelje svete mise su slavljene u 9 sati u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli i u 11 sati u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku.

Sedma nedjelja kroz godinu

Na sedmu nedjelju kroz godinu svete mise su slavljene u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati i obje mise predvodio je preč. Luka Blažević.

Šesta nedjelja kroz godinu

Na 6. nedjelju kroz godinu svete mise su slavljene u župi sv. Josipa u 9 i 11 sati. Obje svete mise predvodio je župnik preč. Luka Blažević.