Održana je Tribina četvrtkom na temu: "Hrvatska se voli znanjem"

Eminentna hrvatska novinarka Karolina Vidović Krišto sudjelovala je na Tribini četvrtkom u Pastoralnom centru u Ličkom Osiku. Govorila je o Hrvatskoj kroz povijest, citatima vrsnih povjesničara i svojim predavanjem približila nam borbu Hrvatske i Hrvata da konačno žive u svojoj zemlji i vole je znanjem. Tribine četvrtkom nakon njenog predavanja imati će ljetnu stanku, radujemo se već prvom gostu kojega će nam velečasni Luka Blažević dovesti na jesen.

6. uskrsna nedjelja

Na 6. uskrsnu nedjelju 21. svibnja svete mise slavljene su u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.
Obje svete mise predvodio je župnik preč. Luka Blažević.

Peta uskrsna nedjelja

Na petu vazmenu nedjelju svete mise slave se u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Danas posebno zahvaljujemo i majkama za Majčin dan pa drage majke neka vam je Sretan Majčin dan.

Treća uskrsna nedjelja

Pitanje je svima nama je li nama gori srce kada svratimo u crkvu na svetu misu poput ovih učenika na putu u Emaus. Prepoznajemo li i mi Isusa u euharistijskoj žrtvi?