U našoj župi obilježena je Katehetska nedjelja

U nedjelju 18. rujna 2016. godine u našoj župi sv. Josipa na svetoj misi u 11 sati obilježena je Katehetska nedjelja. Kako je škola započela 5. rujna blagoslovom i molitvom župnika danas su djeca došla za sebe moliti na svetoj misi da ova školska godina bude što uspješnija.

Proslava 200 godina župe sv. Mateja u Širokoj Kuli

Dragi vjernici i prijatelji naših župa. Sljedeći tjedan ćemo proslaviti 200 godina župe sv. Mateja u Širokoj Kuli. Proslava Matijeva počinje u srijedu na dan župnog patrona te se nastavlja trodnevnicom, a završava u nedjelju 25. rujna svečanom svetom misom u 11 sati koju predvodi naš biskup mons. Zdenko Križić. Odazovimo se i sudjelujmo na ovom velikom slavlju naše susjedne župe!

24. nedjelja kroz godinu

Isusove prispodobe koje smo čuli u današnjem Evanđelju, zacijelo su najljepše prispodobe o Božjem milosrđu, te su neka vrsta simbola ili prepoznatljivog znaka tog milosrđa.

23. nedjelja kroz godinu

U nedjelju 4. rujna 2016. godine na 23. nedjelju kroz godinu sveta misa u 9 sati slavljena je u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli, a misa u 11 sati slavljena je u župnoj crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku.