Blagdan Marije Bogorodice - Nova godina

Blagdan Bogorodice Marije jako pristaje početku nove godine: Početi s Marijom, pod njezinom zaštitom i vodstvom poći u novu godinu; kao dijete prihvatiti Majčinu ruku da nas ona vodi putem kojim se dolazi u Kraljevstvo njezina Sina Isusa.
Svim vjernicima i prijateljima naše župe neka je sretna i blagoslovljena Nova 2020. godina!

Nedjelja Svete obitelji

U nedjelju 29.prosinca na blagdan Svete ili božanske obitelji svete mise su slavljene u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

Božić

Svim vjernicima i prijateljima naše župe neka je sretan i blagoslovljen blagdan rođenja Isusa Krista!

Zadnja misa zornice - Badnjak

Badnjak je dan u kojem se zgusnulo sve iščekivanje adventa. Zato je badnja noć bremenita dolaskom. Isus se treba roditi, pojaviti u tvom stanu, u tvojoj obitelji, u tvom životu. Da se Isus i tisuću puta rodi u Betlehemu, a u tebi ne, za tebe to ne bi imalo koristi – kaže sv. Augustin.